- W przyszłą niedzielę o godz. 17.15 spotkanie wspólnoty Żywego Różańca, oraz nabożeństwo adoracyjne z racji I niedzieli miesiąca.
- W czasie ferii szkolnych nie ma wizyty duszpasterskiej. Program kolędy na tydzień po feriach:
- poniedziałek, 02 lutego – ul. II Armii W.P. od nr 45 do końca;
- wtorek, 03 lutego – nowe osiedle przy ul. Ochockiej;
- środa, 04 lutego – ul. Ochocka pozostałe numery, Krawczyka;
- czwartek, 05 lutego – ul. Suchy Las, Kompanii Kordian;
- piątek, 06 lutego – nie ma kolędy
- sobota, 07 lutego – osiedle Orso przy ul. Piastowskiej i Markerta, domy szeregowe przy ul. Piastowskiej 3
Kolędę od poniedziałku do piątku rozpoczynamy od godz. 16.30, w sobotę od godz. 14.00
- Zapraszamy na kurs dla narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa. Kurs będzie odbywał się w cztery kolejne soboty od 28 lutego do 21 marca w godzinach od 14 do 20.15. Więcej szczegółów na stronie internetowej parafii. Konieczne wcześniejsze zapisy pod adresem narzeczeni.piastowska@gmail.com.
- W piątek po wieczornej Mszy Św. prosimy o pomoc w wyniesieniu choinek i demontażu dekoracji świątecznej.
- Składamy serdeczne podziękowania dla dbających o wystrój i czystość naszej świątyni. Bóg zapłać za ofiarność na rzecz naszej wspólnoty parafialnej.



